logo

Čokoládové pohlazení na Studánce

Máte už po krk stresu, spěchu a neustálého kolotoče normálního života? Potřebujete si nutně odpočinout a načerpat novou energii? Právě pro vás jsme připravili skvělou wellness proceduru, která pohladí všechny vaše smysly a na kterou budete ještě dlouho rádi vzpomínat – čokoládovou masáž. Co přesně vás čeká během 2 hodin za velmi výhodnou cenu??

1. Čokoládový peeling (20 min)

Jen velmi těžko najdete příjemnější způsob, jak revitalizovat svou kůži a zbavit ji odumřelých buněk. Čokoládový krém s medem, kakaovým máslem a peckami z mandlí je velmi příjemný na dotyk a navíc obsahuje celou řadu anti oxidantů, vitamínů a minerálů.

2. Čokoládová masáž (30 min)

Tentokrát si budete moci naplno a všemi smysly užívat přítomnost čokolády, aniž byste se museli cítit provinile a nebo hned utíkali na váhu – čokoládová masáž perfektně spojuje relaxační účinky klasické masáže a vůni této snad všemi oblíbené pochutiny.

3. Čokoládový zábal (30 min)

Po masáži přichází čokoládový zábal, který ještě umocní váš pocit totální relaxace. Hlavní předností zábalu je vyhlazení a zkrášlení pokožky, odplavování toxinů z těla a samozřejmě také uvolnění svalů.

4. Čokoládová péče o dekolt a obličej

Omezí tvorbu vrásek, zklidní a zjemní pokožku a skvěle zakončí celou proceduru. Pak už bude zbývat jen...

5. Šálek čokolády

 

Info pro skupiny: rezervujte si předem na recepci hotelu.

Kontakty: Hotel Studánka, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, www.hotelstudanka.cz, recepce@hotelstudanka.cz, tel.: 494 389 200

Podmínky rezervace: k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hod, nutná rezervace předem na recepci hotelu. 

 

Zpět

www.krasnadikyhoram.cz