logo

Nenechte si ujít

3.5.2017 - 30.4.2018
Vzpomínky z Kunštátu ve fotografiích rodiny Tichých Kostel sv. Jana Křtitele (Orlické Záhoří)
5.9.2017 - 30.11.2017
Textilní Oustí Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
5.9.2017 - 30.11.2017
Krbové ostění ve stylu Art Deco Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
19.9.2017 - 21.11.2017
Pro naše sluníčko Centrum pro rodinu (Žamberk)
19.9.2017 - 21.11.2017
Cvičení s kojenci Centrum pro rodinu (Žamberk)
22.9.2017 - 31.12.2017
Premiéra mechanického papírového betlému Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
29.9.2017 - 3.12.2017
Něco pro tvořivé ruce a chytré hlavičky! Muzeum a galerie Orlických hor (Rychnov nad Kněžnou)
3.10.2017 - 30.11.2017
Orlice v proměnách času Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
6.10.2017 - 26.11.2017
Móda hraběnek, švadlenek i známých osobností Muzeum Vamberecké krajky (Vamberk)
12.10.2017 - 30.11.2017
Výstava olejomaleb Ludmily Snopkové Ateliér Renata (Opočno)
1.11.2017 - 18.12.2017
Power jóga Orlovna (Letohrad) - Orlovna
1.11.2017 - 22.12.2017
Vánoce v dobách M. D. Rettigové Muzeum hraček (Rychnov nad Kněžnou)
2.11.2017 - 22.12.2017
Život Fotografie Obraz Galerie Ivko (Letohrad) - galerie Ivko
3.11.2017 - 31.12.2017
Zvon v porcelánu - Jan a Barbora Šedovi a Johny The Bell Městské lapidárium (Dobruška)
6.11.2017 - 5.12.2017
Náramek nálad Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
7.11.2017 - 30.11.2017
Adéla Kuchařová - Vzory, Bohuslav Špaček - Dráty Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová) - Výstavní síň
15.11.2017 - 1.12.2017
Bohumil Zych 100 - ústecký rodák a cestovatel Galerie pod Radnicí (Ústí nad Orlicí)
16.11.2017 - 26.11.2017
Zvěřinové hody Pension Koliba (Hrádek)
18.11.2017 - 26.11.2017
Speciality z Kolowratských rybníků April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
20.11.2017 - 25.6.2018
Jóga pro seniory Golem klub (Letohrad) - Golem - tělocvična
20.11.2017 - 25.6.2018
Jóga Golem klub (Letohrad) - Golem - tělocvična
20.11.2017 18:30
CHUVČ: Beseda a autorské čtení Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
20.11.2017 19:00
Kateřina a Miloš Motani: Záhadná a drsná Namibie Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
20.11.2017 19:30
Dagmar Pecková Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
20.11.2017 20:10 - 20.11.2017 21:10
Létající jóga D-Yogi Fly Studiobart (Ústí nad Orlicí)
21.11.2017
Velký turnaj v kartách a hře prší o pohár předsedy SK Senior klub - Sladkovna (Ústí nad Orlicí)
21.11.2017 - 26.6.2018
Jóga v ZŠ Komenského Základní škola Letohrad (Letohrad) - ZŠ Komenského
21.11.2017 13:30 - 21.11.2017 15:30
Kurz šátkování Centrum pro rodinu (Žamberk)
21.11.2017 15:00 - 21.11.2017 16:30
Předporodní kurz Centrum pro rodinu (Žamberk)
21.11.2017 16:00
Malování na textil se šablonami Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
21.11.2017 17:00
Pastviny, historie vesnice a přehrady Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - zámek, přízemí
21.11.2017 17:00
Vánoční cukroví bez cukru Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
21.11.2017 17:00
Ztraceni v Indickém oceánu Městská knihovna Kostelec nad Orlicí (Kostelec nad Orlicí)
21.11.2017 17:00
Seminář Výtvarné umění v proměnách staletí Městské muzeum (Česká Třebová)
21.11.2017 17:30 - 21.11.2017 18:30
Arnošt Vašíček: Záhady a mysteria Kodymův Národní dům (Opočno)
21.11.2017 19:30
Koncert - Jakub Smolík Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
21.11.2017 19:30
Skořápka Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
22.11.2017 9:00
Adventní věnce Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
22.11.2017 15:30
Šikovné ručičky – Adventní dekorace Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
22.11.2017 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad)
22.11.2017 18:00
Tibetské mísy Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
22.11.2017 19:00 - 22.11.2017 20:15
Epidemie svobody Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
22.11.2017 19:00
Muzikoterapeutická relaxace Letohrad - zámek (Letohrad) - přízemí zámku
22.11.2017 19:00
Chytrý Kvíz Šnyt Nová Louže Šnyt Nová Louže (Ústí nad Orlicí)
22.11.2017 19:30
Dámy z Aniane Společenské centrum - Kino 70 (Dobruška)
23.11.2017 - 26.11.2017
Tataráky Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
23.11.2017 19:00 - 23.11.2017 20:30
Jak přežít v Americe! Sportcentrum Forea (Lanškroun)
23.11.2017 19:00
Minipárty s Karlem Šípem a J. A. Náhlovským Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
23.11.2017 19:00 - 23.11.2017 20:00
Večery s celebritou Kodymův Národní dům (Opočno)
24.11.2017 - 26.11.2017
Rybí hody Hotel Tvrz Orlice (Letohrad) - Tvrz Orlice
20.11.2017 6:00 - 20.11.2017 16:00
21.11.2017 6:00 - 21.11.2017 16:00
22.11.2017 6:00 - 22.11.2017 16:00
23.11.2017 6:00 - 23.11.2017 16:00
24.11.2017 6:00 - 24.11.2017 16:00
Vánoční jarmark Mateřská škola Záměstí (Choceň)
24.11.2017 8:00 - 24.11.2017 12:00
Setkávání maminek s dětmi se specifickými potřebami Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
24.11.2017 13:00 - 24.11.2017 18:00
Vánoční dílna Dlouhoňovice
24.11.2017 14:00 - 24.11.2017 15:30
Plavání nejen pro členy Senior klubu Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
24.11.2017 16:00
Sousedský večer Sál SDH Červená Voda (Červená Voda)
24.11.2017 17:00 - 25.11.2017 15:00
Nocování v maskách Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
24.11.2017 18:00
Hudební večer: Sax Q Mateřské centrum Kamínek (Choceň)
24.11.2017 19:00
Tančírna Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
24.11.2017 19:00
Velký swingový orchestr Česká Třebová Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
24.11.2017 19:00 - 24.11.2017 23:00
Ochutnávka vín Waldberg s Lidčanem April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
24.11.2017 19:00
Arte Divas Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
24.11.2017 19:00 - 24.11.2017 21:00
Hudební podvečer s Karlem Kekeši Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
24.11.2017 20:00 - 25.11.2017 5:00
Dr. Kary, Vůdůkrů & Selector Boldrik, Aportsupport, W23 Audio Music Club (Česká Třebová)
24.11.2017 20:00 - 24.11.2017 23:00
Peter Aristone a Jakub Ondra - Společné tour Sportcentrum Forea (Lanškroun)
25.11.2017
Roxor (český heavy-metal) Letní hospůdka U Čerta (Libchavy)
25.11.2017 - 7.1.2018
Pohádkové Vánoce - Betlémy a vánoční stromky Lanškroun - zámek a městské muzeum (Lanškroun)
24.11.2017 9:00 - 24.11.2017 17:00
25.11.2017 9:00 - 25.11.2017 17:00
Adventní jarmark Choceň - muzeum a zámek (Choceň)
25.11.2017 9:00 - 25.11.2017 12:00
Co pro sebe mohu udělat v zimě (labyrint světa a ráj srdce) Městská knihovna Choceň (Choceň)
25.11.2017 9:30
MUDr. T. Lebenhart: Anatomie uzdravení Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
25.11.2017 9:30
Anatomie uzdravení Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
25.11.2017 10:00
Vepřové hody Kostelec nad Orlicí - Hasičská zbrojnice
25.11.2017 15:00
Vernisáž výstavy - Pohádkové Vánoce Lanškroun - zámek a městské muzeum (Lanškroun)
25.11.2017 16:00
Velký karneval Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
25.11.2017 16:00 - 25.11.2017 23:00
Snow film fest 2017 Popráč (Ústí nad Orlicí)
25.11.2017 19:00
Ples pro tebe Kulturní dům (Ústí nad Orlicí)
25.11.2017 19:00
Cimbálová muzika Lidčan April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
25.11.2017 19:30
Kyselé Vánoce Kavárna Pod Kopečkem (Jablonné nad Orlicí)
25.11.2017 20:00
2. Narozeniny Clér Café Kavárna Clér Café (Česká Třebová)
25.11.2017 20:00 - 25.11.2017 22:00
Nahaté koupání Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
25.11.2017 20:00
4 Watty Sokolovna (Líšnice)
26.11.2017 - 2.12.2017
Výstava krajek a textilních obrazů Zašitá krása Tělocvičná jednota Sokol Opočno (Opočno)
26.11.2017 - 6.1.2018
Vánoční variace Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
26.11.2017
Rozsvícení náměstí a Zvonička Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
26.11.2017 - 13.12.2017
Strom splněných přání Ústí nad Orlicí
25.11.2017 8:00 - 25.11.2017 16:00
26.11.2017 8:00 - 26.11.2017 14:00
Výstava králíků, drůbeže a holubů Hala Na Lhotách (Choceň)
25.11.2017 9:00 - 25.11.2017 19:00
26.11.2017 9:00 - 26.11.2017 16:00
Adventní, prodejní výstava na zámku v Potštejně Zámek Potštejn (Potštejn)
26.11.2017 13:30
Vernisáž výstavy krajek a textilních obrazů Zašitá krása Tělocvičná jednota Sokol Opočno (Opočno)
26.11.2017 14:00
Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Č. Třebová Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
26.11.2017 15:00
Vernisáž výstavy Vánoční variace Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
26.11.2017 16:00
Principals Husův dům (Lanškroun)
26.11.2017 17:00
Manželské večery Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
26.11.2017 18:30
Kazachstán Orlovna (Letohrad) - Orlovna
27.11.2017 - 3.12.2017
Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
27.11.2017 9:30 - 27.11.2017 17:00
Výroba adventních věnců Centrum pro rodinu (Žamberk)
27.11.2017 10:00
Předcházení nemocem Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
27.11.2017 17:00
Hudební besídka žáků hudebního oboru Základní umělecká škola Jaroslava Kociana (Ústí nad Orlicí)
27.11.2017 19:00
Jazz & Blues on the Rails Podzim 2017 - Benny Lackner (USA) Kulturní centrum Česká Třebová (Česká Třebová)
27.11.2017 19:30
Pavel Dobeš Kulturní dům (Dobruška)
27.11.2017 20:00
Dámská jízda v Zambaru Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
28.11.2017 15:30
Pečení vánočního cukroví Senior klub - Sladkovna (Ústí nad Orlicí)
28.11.2017 17:00
Seminář pro pamětníky staré České Třebové Městské muzeum (Česká Třebová)
28.11.2017 17:00
Vánoční příběh o Louskáčkovi Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
28.11.2017 18:00
Koncert pěveckého sboru Žerotín Choceň - muzeum a zámek (Choceň)
28.11.2017 19:00 - 28.11.2017 20:00
Kyrgyzstan - Tian Šan 2016 Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
21.11.2017 20:00 - 21.11.2017 21:00
28.11.2017 20:00 - 28.11.2017 21:00
Aquaaerobik Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
28.11.2017 11:00 - 28.11.2017 17:00
29.11.2017 8:00 - 29.11.2017 17:00
Vánoční jarmark Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
29.11.2017 9:00 - 29.11.2017 19:00
Vánoční výstava Lukavice - zasedací síň obecního úřadu
22.11.2017 10:00
29.11.2017 10:00
Výtvarná dílna - Scrapbooková fotoalba a fotokalendáře Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
22.11.2017 13:30 - 22.11.2017 15:00
29.11.2017 13:30 - 29.11.2017 15:00
Plavání pro těhotné Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
29.11.2017 14:30
Adventní zdobení v zahradnictví Šťastný - senior klub Ústí nad Orlicí - zahadnictví Šťastný
29.11.2017 16:00 - 29.11.2017 17:30
Barvy Vánoc Dům dětí a mládeže (Choceň)
29.11.2017 16:30 - 29.11.2017 19:30
Mýdlový kurz Centrum pro rodinu (Žamberk)
29.11.2017 17:00
Rozsvícení vánočního stromu Sokolovna (Lukavice) - náves
29.11.2017 17:30
Květena rychnovska aneb co přinesly aktuální výzkumy Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
22.11.2017 18:00 - 22.11.2017 21:00
29.11.2017 18:00 - 29.11.2017 21:00
Kurzy swingového tance v Lanškrouně Sportcentrum Forea (Lanškroun)
29.11.2017 18:00
Rockování – koncert žáků třídy bicích nástrojů Popráč (Ústí nad Orlicí)
29.11.2017 19:30
Chvilková slabost Kulturní centrum Lanškroun (Lanškroun)
23.11.2017
30.11.2017
Farmářské trhy - Nová louže Džungle (Ústí nad Orlicí)
29.11.2017 8:30 - 29.11.2017 11:00
29.11.2017 14:00 - 29.11.2017 18:00
30.11.2017 8:30 - 30.11.2017 11:00
Vánoce v Jablíčku Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
30.11.2017 15:30
Vánoční jarmark Základní škola Sopotnice (Sopotnice)
30.11.2017 16:00
Pletení z papíru Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
30.11.2017 17:00
Nebojte se klasiků - galavečer Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Letohradě (Letohrad) - evangelický kostel
30.11.2017 17:00
Vernisáž výstav Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
30.11.2017 17:30 - 30.11.2017 19:45
O partnerských vztazích a jejich vlivu na zdraví Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
30.11.2017 19:30
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
1.12.2017 - 28.1.2018
Betlémy z Ústí nad Orlicí a Třebíče Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
1.12.2017 - 28.1.2018
Zabalme se do kožíšku Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
1.12.2017
Koncert - Horkýže slíže Kulturní dům (Ústí nad Orlicí)
1.12.2017 - 28.1.2018
Hračky šlechtických rodů Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
1.12.2017 9:00
Kavárnička Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
1.12.2017 14:30 - 1.12.2017 17:00
Adventní tvoření Církevní základní škola Borohrádek (Borohrádek)
1.12.2017 15:30 - 1.12.2017 20:00
Vánoční jarmark Ubytovna ZŠ (Jablonné nad Orlicí)
1.12.2017 16:00 - 1.12.2017 20:00
Vánoční jarmark & dětské tvořivé dílny a živý betlém Žampach - zámek, arboretum a zookoutek (Žampach)
1.12.2017 17:00
Rozsvícení vánočního stromu 2017 České Libchavy - na plácku před ZŠ
1.12.2017 17:30
Velká mikulášská v Rokytnici náměstí T. G. Masaryka (Rokytnice v Orlických horách)
1.12.2017 18:00
Nad Lanškrounem vyšla hvězda Sportcentrum Forea (Lanškroun)
1.12.2017 19:00
Vánoční koncert Kaple sv. Bartoloměje (Žampach)
2.12.2017
Mikuláš - nadílka na nádvoří a Slavnosti perníku Zámek Potštejn (Potštejn)
2.12.2017
Agaimst The Stream 2017 Pivovar Kanec (Žamberk)
2.12.2017 7:00
Podorlické putování Ústí nad Orlicí
2.12.2017 9:00 - 2.12.2017 13:00
Čertovský běh Damníkov
2.12.2017 9:00 - 2.12.2017 16:00
Vánoční jarmark Mateřské centrum Kamínek (Choceň)
2.12.2017 10:00 - 2.12.2017 12:00
Mikulášský výšlap Lanškroun
2.12.2017 10:20
Mikulášská jízda... aneb plnou parou přijíždí Mikuláš ČD Bike (Letohrad) - nádraží ČD
2.12.2017 13:00 - 2.12.2017 18:00
Mikuláš v Opočně Kupkovo nám. (Opočno)
2.12.2017 13:00 - 2.12.2017 17:00
Mikuláš na Louži s MC Medvídek Džungle (Ústí nad Orlicí)
2.12.2017 14:00
I. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami Kostel sv. Jana Křtitele (Orlické Záhoří) - Obecní úřad Orlické Záhoří
2.12.2017 16:45 - 2.12.2017 17:45
Mikuláš v Opočně Kupkovo nám. (Opočno)
2.12.2017 19:30
Rokenrollový ples Popráč (Ústí nad Orlicí)
3.12.2017
Rozsvícení vánočního stromu Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí
3.12.2017
Chornický Mikuláš Chornice (Chornice), Skalice n.Svitavou (Skalice nad Svitavou), ČD Bike (Česká Třebová) - Česká Třebová (10.30) - Skalice nad Svitavou (13.35) - Chornice (17.00) - Česká Třebová (19.40)
3.12.2017 - 17.12.2017
XVIII. Vánoční výstava - Ladovská zima Městské muzeum (Žamberk)
3.12.2017
Olomoucký Mikuláš Chornice (Chornice), ČD Bike (Česká Třebová) - Česká Třebová – Chornice a zpět
3.12.2017
Mikulášský běh Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
3.12.2017 10:00 - 3.12.2017 17:00
Adventní jarmark v Maxu Café Max (Ústí nad Orlicí)
3.12.2017 10:00
Rozsvěcení vánočního stromu Staré náměstí (Rychnov nad Kněžnou)
3.12.2017 14:00
Ústecký advent - zahájení Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
3.12.2017 15:00
1. Adventní koncert Kostel sv. Václava (Lanškroun)
3.12.2017 15:00
Vernisáž výstavy XVIII. Vánoční výstava - Ladovská zima Městské muzeum (Žamberk)
3.12.2017 15:00 - 3.12.2017 19:00
Měšťanské Vánoce Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
3.12.2017 17:00
Rozsvícení vánočního stromu nám. J. M. Marků (Lanškroun)
3.12.2017 19:00
1. adventní neděle v ZŠ Bratří Čapků Základní škola Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
4.12.2017 - 29.12.2017
Měšťanské Vánoce Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
20.11.2017 11:30 - 20.11.2017 12:00
27.11.2017 11:30 - 27.11.2017 12:00
4.12.2017 11:30 - 4.12.2017 12:00
Cvičení s kojenci ve věku 2-6 měsíců Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
4.12.2017 18:00
Zimní koncert - Písnička a Zlatý klíček Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
4.12.2017 19:00
Lidové vánoce v českých a moravských vesnicích Společenské centrum, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
5.12.2017 - 31.1.2018
Plenér Teplické skály 2017 Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
5.12.2017
Mikuláš Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
5.12.2017 - 8.12.2017
Vánoční výstava ČČK Galerie pod Radnicí (Ústí nad Orlicí)
5.12.2017
Mikulášská nadílka Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - před budovou městského muzea
5.12.2017 10:00 - 5.12.2017 12:00
Těhotenství, porod, šestinedělí, šátkování s Pavlínou Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
5.12.2017 16:00
Zpátky do Betléma Orlovna (Letohrad) - Orlovna
5.12.2017 16:00
Mikulášská nadílka Centrum pro rodinu (Žamberk)
6.12.2017
Jazz, rock, blues, folk podvečer s Bex Marshall band GB/CZ Společenské centrum, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
6.12.2017 - 7.12.2017
Grafický kurz VK-com - Vzdělávací kurzy (Ústí nad Orlicí)
6.12.2017 13:00 - 6.12.2017 15:00
Vánoční počítačová dílna pro seniory Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
7.12.2017 - 8.12.2017
Jak si pomoci sám bez léků 1 Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská 161 - žlutý domeček
23.11.2017 8:45 - 23.11.2017 9:15
30.11.2017 8:45 - 30.11.2017 9:15
7.12.2017 8:45 - 7.12.2017 9:15
Cvičení s kojenci 7-12 měsíců Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
7.12.2017 9:30
Dětem zdravě - jak na správnou výživu dětí do 3 let Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
7.12.2017 8:00
7.12.2017 9:00
7.12.2017 10:00
Rodina a vztahy Centrum pro rodinu (Žamberk)
7.12.2017 10:00 - 7.12.2017 12:00
Jak pomoci dítěti bez léků Centrum pod střechou (Letohrad) - Centrum pod střechou - Rodinné centrum Mozaika
7.12.2017 15:30
Vánoční jarmark v ZŠ Libchavy Základní škola Libchavy (Libchavy)
23.11.2017 17:00 - 23.11.2017 18:30
30.11.2017 17:00 - 30.11.2017 18:30
7.12.2017 17:00 - 7.12.2017 18:30
Břišní tance Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
8.12.2017 - 26.12.2017
Výstava betlémů - 21. ročník Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
8.12.2017 9:30 - 8.12.2017 11:30
Jak si pomoci sama bez léků v době těhotenství Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská 161
8.12.2017 16:00 - 8.12.2017 17:00
Vernisáž výstavy betlémů Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
8.12.2017 18:00
Předvánoční troubení Kostel sv. Bartoloměje (Jablonné nad Orlicí)
9.12.2017
Černovír - Lanšperk - Dolní Dobrouč Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
9.12.2017 - 31.12.2017
Vánoční výstava betlémů a dekorací Muzeum řemesel Letohrad (Letohrad) - Nově zrekonstruované výstavní prostory Muzea řemesel Letohrad
9.12.2017 - 10.12.2017
Jak si pomoci sám bez léků 2 Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská 161 - žlutý domeček
9.12.2017 9:30 - 9.12.2017 11:30
Cvičení jógy úsměvu Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská 161 - žlutý domeček
9.12.2017 16:00 - 9.12.2017 18:00
Vánoce s knihovnou pro celou rodinu Městská knihovna Česká Třebová (Česká Třebová)
9.12.2017 18:00
Adventní koncert Častolovice - zámek (Častolovice)
9.12.2017 19:00 - 9.12.2017 20:00
Doležalovo Kvarteto & Valérie Zawadská - Advent a Vánoce Kodymův Národní dům (Opočno)
9.12.2017 19:30
Divadlo ve středu - Jak vyloupit banku Lanškroun - zámek a městské muzeum (Lanškroun)
9.12.2017 9:00 - 9.12.2017 17:00
10.12.2017 9:00 - 10.12.2017 16:00
Šikovné ruce z našeho městečka Sál fary Jablonné nad Orlicí (Jablonné nad Orlicí)
10.12.2017 15:00 - 10.12.2017 20:00
O základech akupunktury a chronoterapie Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská 161 - žlutý domeček
10.12.2017 17:00
Adventní koncert Kostel Nejsvětější Trojice (Rychnov nad Kněžnou)
10.12.2017 18:00
Zapalme svíčku - Světový den památky zesnulých dětí Kostel sv. Václava (Lanškroun)
11.12.2017 16:00 - 11.12.2017 17:00
Vánoční zpívání s koťaty Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
27.11.2017 17:00 - 27.11.2017 18:30
11.12.2017 17:00 - 11.12.2017 18:30
Háčkování Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
11.12.2017 15:00
11.12.2017 16:00
11.12.2017 17:00
Logopedické poradenství Centrum pro rodinu (Žamberk)
11.12.2017 19:30
Odvolání Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
11.12.2017 20:00
Jitka Zelenková v Pivovaru Hotel Na zámečku (Ústí nad Orlicí)
12.12.2017 17:00
Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
12.12.2017 19:30
Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
12.12.2017 19:30
Vánoční koncert Kamila Střihavky & Leaders! Společenské centrum - Kino 70 (Dobruška)
13.12.2017 13:00 - 13.12.2017 17:00
Vánoční vyrábění na pobočce Parník Městská knihovna Česká Třebová - Pobočka Parník (Česká Třebová)
22.11.2017 16:45 - 22.11.2017 18:15
29.11.2017 16:45 - 29.11.2017 18:15
6.12.2017 16:45 - 6.12.2017 18:15
13.12.2017 16:45 - 13.12.2017 18:15
Vezmi tělo a obličej do svých rukou 3D Fitness (Žamberk)
13.12.2017 17:00
Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
13.12.2017 17:00
Benefiční koncert - Hvězda betlémská Kaple sv. Bartoloměje (Žampach)
13.12.2017 18:00 - 13.12.2017 20:00
Vánoční punčování Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
13.12.2017 18:00
Ve středu se nepeče, ve středu se hraje Lanškroun - zámek a městské muzeum (Lanškroun)
14.12.2017
Farmářské trhy na Mírovém naměstí Ústí nad Orlicí
14.12.2017 18:00
Adventní koncert R. Pachmana Základní umělecká škola Jaroslava Kociana (Ústí nad Orlicí)
14.12.2017 18:00
Adventní vystoupení Kostel sv. Bartoloměje (Jablonné nad Orlicí)
14.12.2017 19:00
Tanzanie, Zanzibar, jeden z posledních rájů April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
14.12.2017 17:00
14.12.2017 18:00
14.12.2017 19:00
Psychologické poradenství Centrum pro rodinu (Žamberk)
15.12.2017 - 4.1.2018
Alena Šalamonová - malba a kresba Galerie pod Radnicí (Ústí nad Orlicí)
15.12.2017 16:00 - 15.12.2017 17:00
Vánoční koledování Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
16.12.2017 10:00 - 16.12.2017 17:00
Adventní jarmark na zámku Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
16.12.2017 14:00
Vánoční řemeslný jarmark - Vánočně na Kopečku Chráněné dílny Kopeček (Bartošovice v Orlických horách)
16.12.2017 14:30
III. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami Kostel sv. Máří Magdalény (Bartošovice v Orlických horách)
16.12.2017 18:00 - 16.12.2017 19:00
Vánoční koncert Opočenky Kodymův Národní dům (Opočno)
16.12.2017 19:30
Vánoční koncert orchestru Václava Hybše Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
16.12.2017 19:30
Vánoční koncert - Bigband Letohrad Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
17.12.2017 8:00 - 17.12.2017 13:00
Vánoční trhy Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí
17.12.2017 16:00
3. adventní neděle v ZŠ Bratří Čapků Základní škola Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
17.12.2017 17:00
Hudba pro čas adventu Kostel Nejsvětější Trojice (Rychnov nad Kněžnou)
3.12.2017 17:00
10.12.2017 17:00
17.12.2017 17:00
Adventní neděle Kavárna Clér Café (Česká Třebová)
18.12.2017 16:00
Vánoční koncert Lezecká stěna (Horní Čermná)
18.12.2017 16:00 - 18.12.2017 17:00
Vánoční flétnování Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
18.12.2017 17:00
Vánoční koncert Orlovna (Dolní Čermná)
20.11.2017 17:00 - 20.11.2017 18:00
27.11.2017 17:00 - 27.11.2017 18:00
4.12.2017 17:00 - 4.12.2017 18:00
11.12.2017 17:00 - 11.12.2017 18:00
18.12.2017 17:00 - 18.12.2017 18:00
Jóga pro dospělé Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
20.11.2017 18:00 - 20.11.2017 19:30
27.11.2017 18:00 - 27.11.2017 19:30
4.12.2017 18:00 - 4.12.2017 19:30
11.12.2017 18:00 - 11.12.2017 19:30
18.12.2017 18:00 - 18.12.2017 19:30
Vezmi tělo a obličej do svých rukou Společenské centrum Škola (Pastviny)
18.12.2017 19:30
Kamil Střihavka & Leaders Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
19.12.2017 17:00
Velký vánoční koncert RDS Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
19.12.2017 18:00
Vánoční koncert v koslele v Libchavách Kostel sv. Mikuláše (Dolní Libchavy)
20.12.2017 16:00 - 20.12.2017 17:00
Pod vánočním stromkem Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
21.12.2017 16:00 - 21.12.2017 17:00
Vánoční zpívání Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou) - Hladíkova síň
22.12.2017 20:00
Tančírna Hotel Studánka (Rychnov nad Kněžnou)
23.12.2017
Rozsvícení vánočních stromů Pohostinství Kampelička (Letohrad) - Kampelička
23.12.2017 9:00 - 23.12.2017 12:00
Betlémské světlo Lanškroun - radnice (Lanškroun)
23.12.2017 14:00
IV. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Neratov)
23.12.2017 18:00 - 23.12.2017 19:00
Muzicírování pod Bašteckou bránou Opočno
22.12.2017 17:00
22.12.2017 19:00
23.12.2017 17:00
23.12.2017 19:00
Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku Nový zámek Kostelec nad Orlicí - zámek, muzeum a galerie (Kostelec nad Orlicí)
26.12.2017 15:00
Zpívání u jeslí Kostel sv. Václava (Letohrad) - kostel sv. Václava
26.12.2017 15:00
Vánoční přehlídka harmonikářů Orlovna (Letohrad) - Orlice, Orlovna
26.12.2017 17:00
Rybova mše vánoční Kostel Nejsvětější Trojice (Opočno)
27.12.2017
Vánoční koncert - Corale Kostel sv. Václava (Letohrad) - kostel sv. Václava
27.12.2017 18:00
J.J. Ryba - Česká mše vánoční Kostel Nejsvětější Trojice (Rychnov nad Kněžnou)
22.11.2017 19:00 - 22.11.2017 20:00
29.11.2017 19:00 - 29.11.2017 20:00
6.12.2017 19:00 - 6.12.2017 20:00
13.12.2017 19:00 - 13.12.2017 20:00
20.12.2017 19:00 - 20.12.2017 20:00
27.12.2017 19:00 - 27.12.2017 20:00
Cvičení pilates Základní škola (Opočno)
31.12.2017
Silvestr na náměstí 15-20hod Mírové nám. (Ústí nad Orlicí) - Mírové náměstí
1.1.2018
Novoroční výstup na Andrlův Chlum Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
1.1.2018 13:00 - 1.1.2018 16:00
Novoroční čtyřlístek Česká Třebová
1.1.2018 13:00 - 1.1.2018 17:00
Novoroční zahájení - čtyřlístek Lanškroun
6.1.2018 7:00 - 6.1.2018 16:00
Na Nový rok s Tomem první krok Lanškroun
11.1.2018 19:00 - 11.1.2018 22:00
3600 km pěšky po hranicích Československa - Lanškroun Sportcentrum Forea (Lanškroun)
13.1.2018 19:30
Jezinky a bezinky aneb Arsenik a staré tety Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
16.1.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
18.1.2018 15:00
Cestopisné čtvrtky - Od Vambeřic k Baltu Společenské centrum Nový dvůr (Letohrad) - restaruace Nový dvůr
5.1.2018 18:00
12.1.2018 18:00
19.1.2018 18:00
Roztančírna Kodymův Národní dům (Opočno)
20.1.2018 20:00
Hasičský bál - SDH Orlice Orlovna (Letohrad) - Orlovna
23.1.2018 - 27.1.2018
Šediváčkův long 2018 Deštné v Orlických horách - Jedlová
24.1.2018 - 3.3.2018
Křídla v průběhu času Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
24.1.2018 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad) - zámek, rotunda
26.1.2018 15:00 - 28.1.2018 12:00
Zimní táboření u chaty Maxe Švabinského Chata Maxe Švabinského (Česká Třebová)
28.1.2018 - 2.2.2018
Zimní olympiáda dětí a mládeže Chata v Lomu Šedivská (Letohrad) - areál biatlonu
30.1.2018 19:30
Biograf Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
30.1.2018 19:30
Ivan Mládek a Banjo Band Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
3.2.2018 20:00
Charitní ples Orlovna (Letohrad) - Orlona
15.2.2018 15:00
Cestopisné čtvrtky Společenské centrum Nový dvůr (Letohrad) - restaurace Nový dvůr
17.2.2018
Hasičský bál - SDH Kunčice Orlovna (Letohrad) - Orlovna
17.2.2018
Důslednost nebo bezpodmínečná láska Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
20.2.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
21.2.2018 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad) - zámek, rotunda
22.2.2018 19:00
Zuzana Bubílková a Jiří Helekal Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
27.2.2018
Pěšky přes Kavkaz - cestopisná přednáška Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
10.3.2018
Ski ples Orlovna (Letohrad) - Orlovna
14.3.2018 - 29.3.2018
Jaro v muzeu Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
15.3.2018 15:00
Cestopisné čtvrtky - Botswana Společenské centrum Nový dvůr (Letohrad) - restaurace Nový dvůr
20.3.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
20.3.2018 17:00
Vernisáž - Zahrádka pro všechny generace Letohrad - zámek (Letohrad) - zámecké arkády u vstupu do restaurace
21.3.2018 - 28.3.2018
Zahrádka pro všechny generace Letohrad - zámek (Letohrad) - zámecké arkády u vstupu do restaurace
21.3.2018 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad) - zámek, rotunda
11.4.2018 - 18.5.2018
Od košilky k rubáši Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
17.4.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
18.4.2018 18:00
Vernisáž: Ivko - obrazy a sklo Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
19.4.2018 - 9.6.2018
Ivko - obrazy a sklo Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
21.4.2018 19:30
Bigband Letohrad Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
28.4.2018
Brány památek dokořán Hotel Tvrz Orlice (Letohrad), Muzeum řemesel Letohrad (Letohrad), Strašidelná jeskyně v zámeckém parku (Letohrad), Letohrad - zámek (Letohrad), Městské muzeum Letohrad (Letohrad)
28.4.2018
Výstava dortů Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
3.5.2018
Selájam Letohradské soukromé gymnázium (Letohrad) - Václavské náměstí
5.5.2018
Letohradská pětka Orlovna (Letohrad) - areál Orlovny
6.5.2018
Pouť Kostel sv. Filipa a Jakuba (Lukavice)
8.5.2018 7:00 - 8.5.2018 16:00
Pochod sloupenskými lesy Sloupnice
12.5.2018 - 13.5.2018
Kopečková pouť Václavské náměstí (Letohrad)
12.5.2018 - 13.5.2018
Výstava drobného zvířectva Václavské náměstí (Letohrad) - zámecká terasa
12.5.2018 8:00 - 12.5.2018 17:00
Za Zlatým klíčem Rokytenky Žamberk
18.5.2018 - 19.5.2018
Cyklo Glacensis 2018 Žamberk, Králíky, Lanškroun, Česká Třebová, Brandýs nad Orlicí, Náchod, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Bačetín, Choceň
19.5.2018 - 20.5.2018
Zahrádkářský víkend Podměstí (Letohrad) - Venclovo zahradnictví
19.5.2018 6:00 - 19.5.2018 18:00
Putování za Třebovským kohoutem Česká Třebová
19.5.2018 20:00
Asonance Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
22.5.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
26.5.2018
Vínokošt Letohrad - zámek (Letohrad) - přízemí zámku
27.5.2018
Pouť Kaple Nejsvětější Trojice (Červená, Letohrad)
1.6.2018 19:00
Hvězdicový pochod ke hvězdám Lanškroun
2.6.2018 19:30
Mezinárodní hudební festival - zahajovací galakoncert Hotel Tvrz Orlice (Letohrad) - Tvrz Orlice
10.6.2018
Mezinárodní hudební festival Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Letohrad, Orlice) - kostel Nanebevzetí Panny Marie
15.6.2018 - 2.9.2018
Svět kostiček Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
19.6.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
24.6.2018
Chancel Choir First Presbyterian Curch of Annapolis (USA) Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Letohrad, Orlice) - kostel Nanebevzetí Panny Marie
27.6.2018 - 22.9.2018
Z velké války do republiky aneb válečná léta a první republika v Kyšperku Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
7.7.2018
Řemeslnická sobota Muzeum řemesel Letohrad (Letohrad) - Muzeum řemesel
13.7.2018 20:15
Noční strašidelná prohlídka Strašidelná jeskyně v zámeckém parku (Letohrad), Letohrad - zámek (Letohrad) - zámecký park, jeskyně, zámek
27.7.2018 - 29.7.2018
Týnišťské šlápoty od dubu k dubu Týniště nad Orlicí
3.8.2018 20:15
Noční strašidelná prohlídka Strašidelná jeskyně v zámeckém parku (Letohrad), Letohrad - zámek (Letohrad) - zámecký park, jeskyně, zámek
10.8.2018
Kravál Sportovní areál na hřišti pod kostelem (Letohrad - Kunčice) - sportovní areál Pod Lipami
17.8.2018 20:15
Noční strašidelná prohlídka Strašidelná jeskyně v zámeckém parku (Letohrad), Letohrad - zámek (Letohrad) - zámecký park, jeskyně, zámek
18.8.2018
Letohradský triatlon Orlovna (Letohrad) - areál Orlovny
18.8.2018 7:00 - 18.8.2018 20:00
Králicko Králíky, Choceň
19.8.2018
Pouť Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Šedivec)
19.8.2018
Pouť Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Letohrad, Orlice)
2.9.2018
Kunčická pouť Sportovní areál na hřišti pod kostelem (Letohrad - Kunčice) - sportovní areál Pod Lipami
2.9.2018
Pouť - Kunčice Kostel sv. Kateřiny (Letohrad, Kunčice)
7.9.2018 - 9.9.2018
Výstava hub Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní protory v přízemí zámku
7.9.2018 - 8.9.2018
Lanškrounská kopa Lanškroun
14.9.2018 19:00
Vernisáž - Zahrádkářská výstava Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
15.9.2018 - 16.9.2018
Zahrádkářská výstava Letohrad - zámek (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
28.9.2018
Svatováclavská slavnost Václavské náměstí (Letohrad)
3.10.2018 - 14.11.2018
Výstava obrazů - Marie Grimmová Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
14.10.2018
Honění kohouta Sportovní areál na hřišti pod kostelem (Letohrad - Kunčice) - Sportovní areál na hřišti pod kostelem
16.10.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
24.10.2018 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad) - zámek, rotunda
20.11.2018
Setkání amatérských historiků Kulturní centrum Letohrad - knihovna (Letohrad) - městská knihovna
28.11.2018 18:00
Povídání o mašinkách Letohrad - zámek (Letohrad) - zámek, rotunda
1.12.2018
Mikulášská jízda... aneb plnou parou přijíždí Mikuláš ČD Bike (Letohrad) - nádraží ČD
2.12.2018 - 22.12.2018
Vánoce v muzeu Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
2.12.2018
Rozsvícení vánočního stromu Václavské náměstí (Letohrad)
5.12.2018
Mikulášská nadílka Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - před budovou městského muzea
11.12.2018 17:00
Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
12.12.2018 17:00
Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
13.12.2018
Předvánoční setkání seniorů Orlovna (Letohrad) - Orlovna
15.12.2018 19:30
Vánoční koncert - Big Band Letohrad Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
23.12.2018
Rozsvícení vánočních stromů Pohostinství Kampelička (Letohrad) - Kampelička
26.12.2018
Vánoční přehlídka harmonikářů Orlovna (Letohrad) - Orlovna
21.11.2017 8:30 - 21.11.2017 12:00
28.11.2017 8:30 - 28.11.2017 12:00
5.12.2017 8:30 - 5.12.2017 12:00
12.12.2017 8:30 - 12.12.2017 12:00
19.12.2017 8:30 - 19.12.2017 12:00
6.6.2047 8:00 - 6.6.2047 11:00
Nemluvňátka, kojenci, batolátka, nošení a šátkování s Věrou Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Zpět

www.krasnadikyhoram.cz