logo

Nenechte si ujít

24.11.2017 19:30 - 24.11.2017 20:30
HC Opočno - Stadion Nový Bydžov Zimní stadion (Opočno)
25.11.2017
Mistrovství ČR v přespolním běhu 2017 Školská (Dlouhoňovice) - Sportovní areál
26.11.2017 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
21.11.2017 20:00 - 21.11.2017 21:00
28.11.2017 20:00 - 28.11.2017 21:00
Aquaaerobik Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
22.11.2017 14:00 - 22.11.2017 15:30
25.11.2017 13:30 - 25.11.2017 15:00
26.11.2017 14:00 - 26.11.2017 16:00
29.11.2017 14:00 - 29.11.2017 15:30
Veřejné bruslení Zimní stadion (Opočno)
22.11.2017 15:45 - 22.11.2017 16:45
25.11.2017 15:15 - 25.11.2017 16:30
29.11.2017 15:45 - 29.11.2017 16:45
Škola bruslení Zimní stadion (Opočno)
2.12.2017 7:00
Podorlické putování Ústí nad Orlicí
2.12.2017 9:00 - 2.12.2017 13:00
Čertovský běh Damníkov
2.12.2017 10:00 - 2.12.2017 12:00
Mikulášský výšlap Lanškroun
3.12.2017
Mikulášský běh Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
9.12.2017
Černovír - Lanšperk - Dolní Dobrouč Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
22.11.2017 19:00 - 22.11.2017 20:00
29.11.2017 19:00 - 29.11.2017 20:00
6.12.2017 19:00 - 6.12.2017 20:00
13.12.2017 19:00 - 13.12.2017 20:00
20.12.2017 19:00 - 20.12.2017 20:00
27.12.2017 19:00 - 27.12.2017 20:00
Cvičení pilates Základní škola (Opočno)
1.1.2018
Novoroční výstup na Andrlův Chlum Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
1.1.2018 13:00 - 1.1.2018 17:00
Novoroční zahájení - čtyřlístek Lanškroun
1.1.2018 13:00 - 1.1.2018 16:00
Novoroční čtyřlístek Česká Třebová
6.1.2018 7:00 - 6.1.2018 16:00
Na Nový rok s Tomem první krok Lanškroun
14.1.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
20.1.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
21.1.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
23.1.2018 - 27.1.2018
Šediváčkův long 2018 Deštné v Orlických horách - Jedlová
26.1.2018 15:00 - 28.1.2018 12:00
Zimní táboření u chaty Maxe Švabinského Chata Maxe Švabinského (Česká Třebová)
28.1.2018 - 2.2.2018
Zimní olympiáda dětí a mládeže Chata v Lomu Šedivská (Letohrad) - areál biatlonu
28.1.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
3.2.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
11.2.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak, ZŠ U Dvora
18.2.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
25.2.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
3.3.2018 9:00
Volejbalové utkání Tělocvična, fitcentrum (Letohrad) - tělocvična TJ Spartak
10.3.2018 10:00
Crossdock Extraliga hokejbalu SK Hokejbal Letohrad (Letohrad) - hokejbalové hřiště
15.3.2018 - 18.3.2018
Zimní sraz zdravotně postižených turistů Česká Třebová
31.3.2018 8:00 - 31.3.2018 17:00
Aprílový ještěr Česká Třebová
5.5.2018
Letohradská pětka Orlovna (Letohrad) - areál Orlovny
8.5.2018 7:00 - 8.5.2018 16:00
Pochod sloupenskými lesy Sloupnice
12.5.2018 8:00 - 12.5.2018 17:00
Za Zlatým klíčem Rokytenky Žamberk
18.5.2018 - 19.5.2018
Cyklo Glacensis 2018 Žamberk, Králíky, Lanškroun, Česká Třebová, Brandýs nad Orlicí, Náchod, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Bačetín, Choceň
19.5.2018 6:00 - 19.5.2018 18:00
Putování za Třebovským kohoutem Česká Třebová
1.6.2018 19:00
Hvězdicový pochod ke hvězdám Lanškroun
27.7.2018 - 29.7.2018
Týnišťské šlápoty od dubu k dubu Týniště nad Orlicí
18.8.2018
Letohradský triatlon Orlovna (Letohrad) - areál Orlovny
1.9.2018 - 2.9.2018
Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžích Chata v Lomu Šedivská (Letohrad) - areál biatlonu
7.9.2018 - 8.9.2018
Lanškrounská kopa Lanškroun
13.9.2018
Běháme pro... Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí
Zpět

www.krasnadikyhoram.cz