logo

Trhanec Bernadetty Kinské

Toniova zámecká kavárna v Novém zámku Kostelec nad Orlicí je stylové místo, kde na návštěvníky čekají speciality podle rodinných receptů, například Císařský trhanec podle Bernadetty Kinské a další, nejen sladké dobroty z čerstvých surovin. Odměnit se jimi můžete po procházce zámeckým parkem, který je zároveň přírodní rezervací. Kavárna kromě teplých i studených nápojů a pokrmů z evropské kuchyně nabízí i pořádání svateb, firemních večírků a rodinných oslav. Při troše štěstí zde potkáte mladého zámeckého pána, Kristiana Kinského, který na provoz kavárny dohlíží.

Posedět můžete jak uvnitř v restauraci, tak venku na terase. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek, nabídka dětských jídel a nové venkovní dětské hřiště. Po vydatném občerstvení můžete navštívit expozici zámku a užít si tak krásnou prohlídku. Pokud zvolíte opačný postup a půjdete nejdříve na prohlídku zámku, můžete pak uplatnit 10% slevu na konzumaci, kterou získáte zakoupením vstupenky do zámecké expozice či Galerie Kinský.

Otvírací doba: otevřeno od  1. 4. do 31. 10., denně pondělí od 10:00 do 20:00 hodin,
pátek, sobota od 10:00 do 22:00 hodin

Info pro skupiny: kapacita 80 osob (30 osob uvnitř – nekuřácké prostory, 50 osob na terase)  

Podmínky rezervace: Pro větší skupinu vhodné rezervovat si místa na tel.: +420 731 280 244

Kontakty: Toniova zámecká kavárna, Komenského 1, 517 41 Kostelec nad Orlicí, www.zamekkostelecno.cz/cz/kavarna, kavarna@zamekkostelecno.cz,  +420 731 280 24

Zpět

www.krasnadikyhoram.cz